Heren 1 kampioen
 
Onlangs kwam het bericht dat Fama's heren 1 is genomineerd voor de titel Sportploeg van het jaar van de gemeente Midden-Drenthe. Dankzij hun klinkende overwinningen en het behaalde kampioenschap in het seizoen 2016/2017 maken de mannen kans op deze titel. 
 
Om sportploeg van het jaar te kunnen worden zijn er stemmen nodig. Zoveel mogelijk. De einduitslag bestaat namelijk uit publieksstemmen en een oordeel van een deskundige jury. Voor de publieksstemmen roepen we jouw hulp in! Vanaf 2 januari 2018 kan er worden gestemd op http://sportgala.dekrantvanmiddendrenthe.nl Op zaterdag 26 januari a.s. wordt winnaar bekend gemaakt tijdens het sportgala in Beilen. 
 
Help je mee?
Het is heel simpel! Ga naar de website  en breng je stem uit. Even bevestigen via de mail die je ontvangt en je hebt Fama's Heren 1 een stapje dichterbij deze waardevolle titel gebracht! Namens de mannen heel erg bedankt!